Duben 2011

Emma Watson: Fáma o šikaně na Brownovi

30. dubna 2011 v 10:53 | Natalia |  Hermiona Grangerová\ Emma Watson
Nedávno se v novinách objevil článek, že Emma Watson nebo-li Hermione Granger odešla ze školy kvůli šikaně. Podle článků ji spolužáci šikanovali, že má ve škole protekci jen kvůli své slávě. Emma se k tomu však vyjadřuje:

"Cítila jsem, že je třeba, aby všichni věděli důvod, proč jsem odešla ze školy a nemělo to nic společného se šikanou, jak všude píší bulváry. Nikdy mě nepostihla šikana v mém životě a už vůbec na Brownu. Tento incident 'deset bodů pro Nebelvír' se nikdy nestal. Mám pocit, že je to třeba říci, protože obvinili Brownovy studenty z něčeho tak vážného, jako je šikana, která by měla způsobovat, že jsem odešla, se mi zdá nespravedlivé.
Prosím, nezkoušejte spekulovat o tom, co bych mohla udělat v září - nikdo to nemůže vědět, možná proto, že to netuším ani já. Stejně jako moji spolužáci na Brownově univerzitě, snažím se popřemýšlet jestli třetí rok budu trávit v zahraničí (což je běžné)."

Více o ní si můžete přečíst zde.

"Relikvie smrti - část II." trailer

28. dubna 2011 v 15:12 | Natalia |  Harry Potter a Relikvie smrti
S novým článkem vám přináším trailer Relikvie smrti druhé části, užijte si jej

EA vydala nové fotografie + trailer z videohry "Relikvie smrti - část 2"

24. dubna 2011 v 16:27 | Natalia |  Harry Potter a Relikvie smrti
Electronic Arts dnes odstartovala reklamní kampaň na Harryho Pottera a Relikvii smrti druhé části videohru. Zatím jsou zveřejněny jen čtyři fotografie. Hra bude k dispozici 12. července

Trailer můžete shlédnout zde v celém článku, stejně tak i fotografie.


Prvních pět minut první části Relikvie smrti jsou k dispozici k prohlížení on-line

20. dubna 2011 v 14:21 | Natalia

V případě, že byste si chtěli zlepšit svá Potterovská rána, můžete se dívat na prvních pět minut první části Relikvie smrti. Sledovat můžete zde. Video všechny Potterovské fanoušky naladí a udělá jim radost.

Video: Daniel Radcliffe vzpomíná na inspiraci a práci na snímku o Harrym Potterovi

16. dubna 2011 v 13:38 | Natalia |  Harry Potter\ Daniel Radcliffe
Harry Potter: Quest odhalil své nejnovější exkluzivní video, na kterém Daniel Radcliffe diskutuje o jeho životě kolem Harryho Pottera. Kromě jeho rozhovorů také scény v zákulisí z Relikvie I. části s ním, Rupertem Grintem a Emmou Watson a také rozšiřené záběry z Fénixova řádu. Video můžete vidět rovnou i na tomto blogu v celém článku a tam i fotografie:
UK - Stránka Harryho Pottera na facebooku ukázala novou fotografii z druhé části HP7

16. dubna 2011 v 12:59 | Natalia |  Harry Potter a Relikvie smrti
Facebooková stránka kolem Harryho Pottera ukázala fotografii z druhé části "Harry Potter a Relivie smrti". Fotografie ukazuje Draca Malfoye, Gregoryho Goyle a Blaise Zabiniho uvnitř komnaty nejvyšší potřeby.


Podívejte se sami:


Překlad: Natalia

Dvacáté první narozeniny Emmy Watson!

15. dubna 2011 v 16:52 | Natalia |  Hermiona Grangerová\ Emma Watson
Emma Watson alias Hermiona Granger z filmů Harryho Pottera dnes slaví své dvacáté první narozeniny! Poděkovala všem svým fanouškům za podporu na svých oficiálních stránkách. Takže, vše nejlepší, Emmo! :))

Video: Pozdrav Potterovských hvězd na HMV

14. dubna 2011 v 18:08 | Natalia |  Harry Potter a Relikvie smrti
Warner Brothers vydali video z akce slavností vydání DVD - Harry Potter a Relikvie Smrti, 1. části.

Podle videa to vypadá, že tam byla poměrně velká zábava. Video si můžete stáhnout tady, kde můžete vidět, jak hvězdy se setkávají s fanoušky, odpovídají na jejich otázky a podepisují jim kopie DVD.

Má neaktivita

13. dubna 2011 v 16:26 | Natalia
No jenom bych se chtěla omluvit, že jsem tu od neděle nic nepřidávala. Není to tím, že bych si řekla, že na vše už kašlu a že mě to nebaví, tím ne, ale na počítač jsem prostě měla zákaz no a nemohla tam. Dnes jsem se tu zastavila opravdu také jen na chvilku, tak to neberte moc ve zlém jakožto pravidelní čtenáři no a vynahradím to zase o to více článkama od zítřka. No jinak tedy děkuji za pochopení. ;)

Rowlingová darovala 50 000 liber na pomoc dětí v otroctví

10. dubna 2011 v 11:40 | Natalia |  J.K.Rownlingová
Autorka Harryho Pottera Joanne Rowlingová věnovala 50 000 liber (což je v přepočtu na dolary 82 000 dolarů) na pomoc obětěm dětského otroctví. Darování bude financovat Centrum naděje na Filipínách.

Obecně charity pomohly zachránit až 60 000 dětí a žen z otroctví.

Zakladatelka kampaně prohlásila, že by chtěla J.K. Rowlingové osobně poděkovat.

Další vymazaná (8.) scéna z Relikvie smrti 1. části

8. dubna 2011 v 20:29 | Natalia |  Ostatní věci z HP
No a je tu další vymazaná scéna z první části Relikvie smrti. Najdete ji zde a jedná se o závěrečnou scénu, kde Ron honí králíka, pravděpodobně aby zabil nějaký čas, než se vydají dál za honbou viteálů.

Tahle scéna ze všech osmi je mezi všemi kdo si ji spustí nejméně oblíbená. Pravděpodobně kvůli tomu, že se tam vlastně nic neděje.

Dozvědět se něco o DVD Harry Potter a Relikvie Smrti první části na víc a spustit si zatím všechny uveřejněné vymazané scény můžete zde.


Fotky z Harryho Pottera: Výstava červeného koberce v New Yorku

7. dubna 2011 v 20:08 | Natalia |  Ostatní věci z HP
V pondělí večer několik hvězd z Harryho Pottera se zúčastnilo zahájení projektu "Harry Potter: Výstava v Discovery Times Square" v New Yorku.

Jste zvědaví na fotografie z téhle akce?
Podívejte se!Dvě další vystřižené scény

5. dubna 2011 v 17:59 | Natalia |  Harry Potter a Relikvie smrti
A jsou tu dvě další vystřižené scény z první části Relikvií smrti.

V první scéně se jedná o Rona a Arthura, kteří si povídají v kůlně Doupěte. Je to krátký ale pěkný moment syna s otcem.

A ve druhé scéně se loučí Dudley s Harrym. Musím říct, že to vlastně byla jedna z scének, na které jsem se nejvíce těšila.

Přeloženo: Natalia

Nové fotografie Daniela Radcliffa v časopise Gotham

2. dubna 2011 v 13:47 | Natalia |  Harry Potter\ Daniel Radcliffe
Herec Daniel Radcliffe fotil pro dubnové/květnové vydání časopisu Gotham. Celý rozhovor se vším si můžete přečíst (avšak jen v angličtině) na snitchseeker.com, tady, na tomto blogu si můžete prohlédnout jeho fotky a musím opravdu říct, že povedené.Rupert Grint - Pro časopis That

2. dubna 2011 v 13:34 | Natalia |  Ron Weasley\ Rupert Grint
V londýnském hotelu Metropolitan se nechal fotit Rupert Grint alias Ron Weasley z filmů Harryho Pottera (jak jistě víte) pro francouzký časopis jménem That. Jeho snímky se objevují po internetu již kolem února.
Třetí vymazaná scéna z Harryho Pottera a Relivií smrti - 1 části

2. dubna 2011 v 13:20 | Natalia |  Harry Potter a Relikvie smrti
No a na povrch se tedy vynořila ještě jedna (třetí) scéna vymazaná z první části filmu. Jedná se o scénu, kde Yaxley hledá v době Grangerových Hermionu nebo jejich rodiče, aby zjistil, kde se nachází Harry Potter, ale dům je celý prázdný.
Druhá vymazaná scéna z Harryho Pottera a Relivií smrti - 1 části

2. dubna 2011 v 13:14 | Natalia |  Harry Potter a Relikvie smrti
Byla zveřejněna druhá vymazaná scéna z první části Harryho Pottera a Relivií smrti, kde Ron dává v krásné rozlehlé opuštělé oblasti lekce házení kamínků do vody. Sic není v knize, ale je opravdu pěkná... Podívejte se na ni sami zde.Narozeniny Freda & George

1. dubna 2011 v 21:36 | Natalia |  Fred a George Weasleyovi
Dnes, jak tedy pravděpodobně víte, na svátek bláznů a aprílových žertů slaví narozeniny Fred a George Weasleyovi a to tedy jako postavy z knih Harryho Pottera, nikoli jako herci z filmů. Tak tedy, jak se sluší, bychom jim měli poblahopřát a popřípadě si koupit pár hnojůvek či lektvarů lásky v jejich obchodě?

No každopádně v internetovém obchodě Warner Bros, o kterém jsem se vám již jednou zmiňovala si umínili, že jako oslavu narozenin dvojčat Weasleyových bude sleva přes 3. duben 2O% na všechny produkty kolem Harryho Pottera. No a také jak jsem psala - moc levné to tedy nemají a řekla bych, že přeprava z Anglie... (Pokud tedy správně jsem uhádla, že tam sídlí jejich společnost) Nebude zrovna tak vyhovující. Avšak, můžete se podívat tedy na ceny, možná se kapku nebo i výrazně zmírnili...

MuggleNet's April

1. dubna 2011 v 21:02 | Natalia |  Ostatní věci z HP
Dnes na MuggleNetu jste se mohli nechat nachytat na docela příjemný aprílový žert. Článek tedy najdete zde a já tedy popravdě jsem tomu i uvěřila. :) No, ale co, nikdo mě během dne nenachytal na nic, tak aspoň tedy na internetu. Na odkazu na MuggleMatch se tedy poté daly najít i věci, které by si měli říkat fanoušci Harryho Pottera pokud jsou v páru. Musím říct, že jsem se u některých i opravdu pobavila. Přeložila jsem vám jich několik dobrých:

"Kdybys byl(a) mozkomor, páchal(a) bych trestné činy, abys mi dal(a) polibek."

"Naposledy jsem tě viděl(a) v zrcadle z Erisedu."

"Moje láska k tobě hoří jako umírající fénix."

"Moje jméno nemusí být Lenka, ale mám tě dobře rád(a)."
(V angličtině tedy: "My name might not be Luna, but I sure can love good.")

"Jsi Kulový blesk mezi Zametáky."

Zajímalo by mě, jak by na to zareagoval tedy někdo, komu byste tohle řekli... :) No a tak tedy ještě, obrázek z "MuggleMatch":První duben - Apríl

1. dubna 2011 v 16:30 | Natalia
Přemýšlela jsem, že když je ten Apríl, mohl by se udělat nějaký speciální článek, po kterém by se slavnostně napsal další článek, ve kterém by se jen vysvětlovalo, že to byl pouze aprílový žert. Avšak jsem si i tak řekla, že by mi to bylo poměrně k ničemu a vlastně jsem se ani moc tak ještě nepoznala třeba s pravidelnými čtenáři tohoto blogy, který se na něj podívají, i když má nového majitele. Tak bych vám spíše tedy chtěla říct, abyste si tenhle den užili a na moc věcí se nenachytali. ;))