Březen 2011

Relikvie smrti - část 1; Party kolem vydání DVD se zúčastní filmové hvězdy

31. března 2011 v 17:38 | Natalia |  7. Harry Potter a Relikvie smrti
To, že se na party k vydání první části Relikvie Smrti dostaví některé hvězdy z filmu bylo oznámeno akorát dnes ráno. Warwick David, Matthew Lewis, Natalia Tena, a Evanna Lynch budou v Londýně na vydání filmu "Harry Potter a Relikvie smrti - Část 1" na DVD.
Fanoušci se budou moci setkat s hvězdami v neděli 10.dubna v HMV (nachází se ve vzdálenosti 150 Oxford Street) v Londýně. Každý, kdo si koupí Blu-ray Combo Pack bude moc mít jejich kopie podepsané všemi čtyřmi herci.

Jinak se já tedy omlouvám, že jsem poslední dobou moc nepřidávala články, musela jsem opravdu narychlo napsat něco do školy, ale teď přidávat zas budu normálně.

Oficiální plakát k druhé části Relikvie Smrti

29. března 2011 v 18:06 | Natalia |  7. Harry Potter a Relikvie smrti
Byl vydán první oficiální plakát k filmu Harry Potter a Relikvie smrti - Druhé části. Líčí Harryho tváří v tvář s Voldemortem, mezi kterými je bezová hůlka (nebo-li hůlka osudu, smrti,...) a pod nimi nápis "It all ends." což znamená v češtině, že všechno končí.

Na jednu stranu se vlastně už dočkáme konce, ale zase na druhou, bude poměrně smutné se rozloučit jak už s filmy, které už nikdo točit pravděpodobně nebude, tak s knihami. J. K. Rowlingová se však již někde zmiňovala, že přemýšlí o napsání dalších knih. Uvidíme co nakonec z toho vyjde, stejně by mi ani nevadilo, číst celou sérii pořád a pořád dokola a oživovat si celý kouzelnický svět... :)Vystřižená scéna - "Deathly Hallows - Part 1"

27. března 2011 v 16:45 | Natalia |  7. Harry Potter a Relikvie smrti
Warner Bros vydala pvní vystřiženou scénu z filmu Harry Potter a Relikvie smrti první části.
Jedná se o scénu, kde se odehrává rozhovor mezi Harrym a Petunií v Zobí ulici, kdy Petunie říká, že té noci, kdy on ztratil svou matku v Godrikově dole, ona přišla o sestru.

Jinak tedy Harry Potter a Relikvie smrti bude k dispozici na DVD již 15. dubna
Warner Bros - shop

26. března 2011 v 19:53 | Natalia |  Ostatní věci z HP
Který fanoušek Harryho Pottera by doma nechtěl mít originální kouzelnické šachy, uniformu studenta z Bradavic, přesnou kopii hůlky určité postvy z filmů a nebo dokonce přesnou rekvizitu obraceče času? Myslím, že ten, kdo má opravdu rád ať už filmy, knihy nebo obojí, by si většinu věcí nerad nechal ujít. Sháníte tyto některé rekvizity opravdu těžko? Na oficiálním internetovém obchodě Warner Bros, který najdete zde, máte opravdu rozmanitý výběr všech takových věcí a nejen rekvizit. Můžete objevit například originální láhve na pití, oblečení s motivy filmových hrdinů, akční figurky a spoustu jiných předmětů kolem Harryho Pottera. Avšak má to spíše jeden háček (no a nebo spíše "hák") - věci se musí kupovat v dolarech a nejsou zrovna obzvlášť levné. Mít je doma by ale stálo za to. Na obrázku vlevo například můžete vidět prsten se znamením zla, který je opravdu pěkně propracovaný a na každém prstu by se určitě vyjímal. No řekněte, kdo by odolal...?

Nová fotografie Harryho z druhé části Relikvií smrti

26. března 2011 v 19:00 | Natalia |  7. Harry Potter a Relikvie smrti
Na internetu se objevila nová fotografie ze sedmého dílu Harryho Pottera druhé části. Ukazuje Harryho, který odchází od již poraženého Lorda Voldemorta (který je v pozadí).

Pokud se však těšíte na film a chcete se nechat překvapit, tak se nekoukejte do celého článku. Avšak pro zvědavce opravdu vyvedená fotografie.
"Harry Potter: The Exhibition"

25. března 2011 v 21:59 | Natalia |  Ostatní věci z HP
Společnost Warner Brothers oznámila, že práve výstava Harryho Pottera v New Yorku bude držet speciální Sneek Peek víkend před oficiálním zahájením!

Víkend se bude konat od pátku 1. dubna do neděle 3. dubna. Výstava poté bude uzavřena až do slavnostního otevření 5. dubna.Ta výstava by opravdu stála za to, ale většina nás z Čech se zřejmě do New Yorku v tu dobu nepodívá... ;)


Natalia

25. března 2011 v 21:03 | Natalia |  O blogu
Ahoj, nejdříve bych se chtěla všem představit - jsem Natalia. Budu se co nejvíce snažit, aby tento blog fungoval dobře tak, jak by měl. Avšak, jak jistě víte z předchozího článku, bude se tato stránka tedy pouze zaměřovat na Harryho Pottera. Pravděpodobně sem přibydou nějaké povídky, mé kresby kolem knih a filmů Harryho no a také samozřejmě všechny novinky. Doufám, že si později mé články i oblíbíte.


Zatím se mějte, Natalia.

Loučím se

24. března 2011 v 19:08 | maja |  O blogu
Tak to vypadá, že se s blogem loučím. Už jsem se málem rozhodla, že blog prostě nechám tak a žádné změny nebudou. Jednak proto, že jsem nemohla najít toho správného blogaře a taky proto, že mi prostě bylo líto ho někomu dát. Ale nadruhou stranu by byla opravdu škoda, nechat blog s tak dobrou adresou neaktivní.
Blog po mě nakonec přebere jedna slečna. Věřím, hlavně doufám, že s blogem naloží dobře. Měl by být dál už jenom o Harrym Potterovi a žádné jiné téma zahrnovat nebude. Myslím, že se můžete těšit na spoustu zajímavých článků, jelikož je to správný HP fanoušek :).
Děkuji všem, co na můj blog chodili, zejména pak SB jako Fleur a Domiseek, což byly ty nejlepší spřátelené stránky, jaké jsem si mohla přát.
Mějte se hezky, Maja